ZS3 "Ekonomik" w Skierniewicach

Podsumowanie akcji Wielkanocny Zajączek.

Dziękujemy wszystkim wielkiego serca za udział w akcji zbierania żywności dla uczniów naszej szkoły. W tym roku dzięki Waszej pomocy obdarowaliśmy 11 osób. Każda z nich dostała od Was reklamówkę wypełnioną różnymi produktami spożywczymi i słodyczami.

Do koszyczka zajączka produkty przynieśli indywidualnie: Iza Grabowska 2A, Milena Zbudniewek 4M, Kasia Kopczyńska 1M, Natalia Knapska, Marcel Gradowski, Michał Brzuszczak, Mateusz Popiński -2E, Weronika Wierzbowska, Natalia Wasilewska 3D, Karolina Kuczkowska 2G, klasy: 4F, 4M, 2K, 1M, 1A, 1K oraz pani Renata Zalewska, Barbara Król, Iza Czarnota-Kosonóg, Katarzyna Śmiałek.
Dziękujemy również Izie Grabowskiej z 2A, Patrycji Krawiec i Martynie Rudzkiej z 2K za pomoc w segregacji produktów i robieniu paczek.
Proszę wychowawców o przyznanie punktów z zachowania w/w uczniom za udział w akcji wolontariatu.
Jeszcze raz dziękujemy za każdą pomoc, organizatorzy akcji: Ilona Kubik i Radosław Małkus

admin 16.04.2018