Informacja !

Uwaga uczniowie technikum !

Poniżej znajdują się listy osób zakwalifikowanych do projektu „Zawód to podstawa 2”. Proszę o sprawdzenie list imiennych z listami podziału na kursy i warsztaty, na które zostaliście zakwalifikowani.  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na kursach i warsztatach  niektóre osoby zostały umieszczone na listach rezerwowych.


Są jeszcze wolne miejsca na kurs obsługi kas fiskalnych oraz kurs kasjera złotowo-walutowego. Celem kursu obsługa kas fiskalnych jest zdobycie praktycznych umiejętności  i podstawowej wiedzy z obsługi kas fiskalnych (umiejętności wymaganych w handlu, gastronomii, hotelarstwie)

Kurs kasjer złotowo-walutowy zapewnia gruntowne teoretyczne i praktyczne przygotowanie do pracy z gotówką i dokumentami (rozpoznawania autentyczności gotówki i dokumentów).
Umiejętności te są niezbędne w przypadku osób podejmujących pracę w bankowości, kantorze, instytucji ubezpieczeniowej, handlu lub administracji publicznej.

W celu wyjaśnienia ewentualnych nieścisłości proszę o osobisty kontakt w poniedziałek 4 marca 2019 r. - Radosław Małkus, sala c12

28.02.2019