Uwaga !

Przypominam o kursach zawodowych w sierpniu! W razie pytań proszę pisać na ekonomikprojekt@wp.pl


Kurs barmański I stopnia – II edycja Sala A7 -  24 godzin

  • 19 sierpnia 2019 - 9.00 – 17.00
  • 20 sierpnia 2019 - 9.00-17.00
  • 21 sierpnia 2019 - 9.00-17.00
  1. Adamczyk Patryk Damian 2m
  2. Belta Norbert 2m
  3. Bogdańska Natalia Jolanta 2m
  4. Foks Oliwia 2m
  5. Głogowska Patrycja 2m
  6. Jarosińska Wiktoria Katarzyna 2m
  7. Kaczyńska Paulina 2m
  8. Kiełkiewicz Angelika 2m
  9. Kopczyńska Katarzyna 2m
  10. Koter Klaudia 2m

Kurs barmański I stopnia – III edycja Sala A7 -  24 godzin

  • 22 sierpnia 2019-9.00 – 17.00
  • 23 sierpnia 2019-9.00-17.00
  • 24 sierpnia 2019-9.00-17.00
  1. Koźbiał Agata 2m
  2. Krawczyk Michał 2m
  3. Piotrowska Natalia 2m
  4. Skibińska Natalia 2m
  5. Wójcik Maciej 2m
  6. Andrzejewski Antoni 2k
  7. Czerwiński Piotr Jarosław2k
  8. Dura Angelika 2k
  9. Dyba Weronika Agnieszka 2k
  10. Dzik Aleksandra 2k

Kurs barista - III edycja Sala A7 -  20 godzin

  • 26 sierpnia 2019-9.00-17.00
  • 27 sierpnia 2019-9.00-17.00
  • 28 sierpnia 2019-9.00-13.00
  1. Głogowska Patrycja   2m
  2. Krawczyk Michał       2m
  3. Piotrowska Natalia     2m
  4. Skibińska Natalia       2m
  5. Wójcik Maciej           2m
  6. Andrzejewski Antoni             2k
  7. Czerwiński Piotr Jarosław     2k
  8. Dura Angelika            2k
  9. Dyba Weronika Agnieszka    2k
  10. Dzik Aleksandra 2k
  11. Trębski Paweł 3M
  12. Gratys Wioletta

Kurs barista - IV edycja. Sala A7 -  20 godzin

  • 29 sierpnia 2019-9.00-17.00
  • 30 sierpnia 2019-9.00-17.00
  • 31 sierpnia 2019-9.00-13.00
  1. Adamczyk Patryk Damian     2m
  2. Belta Norbert 2m
  3. Bogdańska Natalia Jolanta 2m
  4. Foks Oliwia 2m
  5. Jarosińska Wiktoria Katarzyna 2m
  6. Kaczyńska Paulina 2m
  7. Kiełkiewicz Angelika 2m
  8. Kopczyńska Katarzyna 2m
  9. Koter Klaudia 2m
  10. Koźbiał Agata 2m
  11. Kacperska Angelika 3m

Kurs Event manager  I edycja -  16 godzin  Sala A1

  • 26  sierpnia 2019-9.00-17.00
  • 27 sierpnia 2019-9.00-17.00
  1. Bartosik Karolina 3g
  2. Kuczkowska Karolina 3g
  3. Bartosiewicz Patryk 3f
  4. Błędowska Karolina 3f
  5. Bogulewski Łukasz Kacper 3f
  6. Feliksiak Wiktoria Konstancja 3f
  7. Filutowski Bartosz Paweł 3f
  8. Jóźwiak Mateusz 3f
  9. Kalkosińska Patrycja 3f
  10. Kuba Krzysztof 3f

Kurs Event manager II edycja -  16 godzin  Sala A1

  • 28  sierpnia 2019-9.00-17.00
  • 29 sierpnia 2019-9.00-17.00
  1. Mozga Kacper 3f
  2. Urbaniak Milena 3f
  3. Beta Maciej Stanisław2f
  4. Bożym Kinga Barbara2f
  5. Grygonis Patrycja Dominika2f
  6. Grzebalska Edyta Aleksandra2f
  7. Wasilewski Łukasz 2f
  8. Wilczyńska Martyna 2f
  9. Wójt Zuzanna2f
  10. Michalska Klaudia 1g

R. Małkus 19.08.2019