PIĄTEK 18.01.2019

Nb. – I. Czarnota-Kosonóg, R. Mostowska, M. Marcinkowska, B. Moraczewska

            H. Kobyłecki, M. Podkońska, I. Strąk-Zarzycka, A. Kasak

                A. Kowalczyk – od 8 godz.lek.

Egzamin zawodowy: I. Prejs, K. Kaliściak, L. Radzikowska, A. Firek w godz. 8.00-12.30

                                               K. Seroczyńska, Ag. Owczarek, L. Radzikowska, E. Kowalska od 14.30

                G. Wysocki – cały dzień

 

1. 3J – na 2 godz.lek.

    3B – na 3 godz.lek.

   1K – na 3 godz.lek.

    2ABD grupy 1 i 2 (IC, MG) – j.ang (KU)

    3A – na 2 godz.lek.

    2K grupa 2 (AK) – wf (TW) l.łączona

    2E – na 3 godz.lek.

     3E – na 3 godz.lek.

2. 1ED grupa 2 (IC) – j.ang (TI)

    1FGL grupa 2 (MG) – j.ang (OA) l.łączona

    2A – geografia (SL) cała klasa

    3KM grupa 1 (AK) – wf (TW) l.łączona

3. 1KM grupa 2 (MG) – j.ang (MC)

    2A – geografia (SL) cała klasa

    3CD grupa 1 (AK) – wf (TZ) l.łączona

4. 4K – historia (BG) za 8 godz.lek.

    3EDC grupa 1 (MG) – j.ang (MC) l.łączona

    2B – matematyka (BI) za 4 F

5. 3J – j.polski (AG) za 1 godz.lek.

    2K - marketing (KM)

    2F – j.ang (EP)

6. 1D – geografia (JB) za 7 godz.lek.

    2D – historia (AC) w C12

    1K – j.ang (EP)

    2F – WZR (PM)

7. 1F – do domu

    1ABJ grupa 3 (IC) – j.ang (MW)

    3B – biologia (JB)

    2D – fizyka (DG) w C26

    1ABJ grupa 6(TI) – j.ang w A28 – zmiana Sali

    1D – do domu

8. 2M – do domu

    1ED grupa 1 (KA) – do domu

    4K – do domu


PONIEDZIAŁEK 21.01.2019    

Nb. – I. Czarnota-Kosonóg, R. Mostowska, M. Marcinkowska, Ag. Owczarek, A. Kucharska

            H. Kobyłecki, M. Podkońska, I. Strąk-Zarzycka, A. Kasak

 

1. 3ABC grupa 2 (IC) – j.ang (TI)

    2ABD grupa 2 (MG) – j.ang (ZA)

2. 3ABC grupa 2 (IC) – j.ang (TI)

    3ABC grupa 1 (MG) – j.ang (ZA)

    1E – na 3 godz.lek.

3. 1L – WŻR (KR)

    2FKM grupa 3 (MG) – j.ang (KA)

    1G – WŻR (PM)

    1JD grupa 1 (AK) – wf (TW) l.łączona

4. 3E – WŻR (PM)

    2FKM grupa 3 (MG) – j.ang (KA)

    2A – przew.przyr (AR)

    1KE grupa 2 (AK) – wf (AO) l.łączona

5. 3E – religia (KŚ) za 7 godz.lek.

    4FKM grupa 1 (OA) – j.ang (KA)

6. 3E – do domu

    4FKM grupa 1 (OA) – j.ang (KA)

    3A – do domu

    2F – pracownia (IP) cała klasa

7. 2EJ grupy 11 i 4 (OA, KU) – j.ang (MC)

    1J – j.polski (PG)

    2F – pracownia (IP) cała klasa

8. 1ED grupa 4 (KU) – j.ang (TI)

    1L – do domu


 

 

WTOREK 22.01.2019      

Nb. –  M. Marcinkowska, Ag. Owczarek, I. Strąk-Zarzycka, A. Kasak

 

1. 3EDJ grupa 1 (MG) – j.ang (TI)2. 3EDJ grupa 1 (MG) – j.ang (TI)

3. 4FKM grupa 1 (OA) – j.ang (KA)

4. 2ABD grupa 2 i 3 (MG, OA) – j.ang (EP)

    1JD grupa 2 (AK) – wf (AO) l.łączona

5. 2ABD grupa 2 i 3 (MG, OA) – j.ang (EP)

    1JD grupa 2 (AK) – wf (AO) l.łączona

6. 2FKM grupa 3 (MG) – j.an(TI) l.łączona

    1FGL grupa 3 (OA) – do domu

    4M grupa 1 (AK) – wf (TW) l.łączona

7. 1ABJ grupa 5 (OA) – j.ang (MC) l.łączona

    4M grupa 1 (AK) – wf (TW) l.łączona

8. 3ABC grupa 1 (MG) – do domu

    1ABJ grupa 5 (OA) – j.ang (MC) l.łączona

    2E grupa 1 (AK) – do domu


Archiwum