Informacja!
Uczniowie naszej szkoły podnieśli swoje kompetencje zawodowe na praktykach we Włoszech. Zapraszam do wysłuchania wywiadu - RADIO RSC.
admin 25.02.2020r.

Informacja !

Zapraszamy uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR, edycja XXI organizowanym przez Łowcy Talentów Jersz. Termin zgłoszeń upływa 4 marca 2020r.  Więcej informacji udziela nauczyciel języka niemieckiego Pani Lidia Rodziewicz.
admin 24.02.2020r.

Informacja !
Uczennice Katarzyna Kiliminowska IIL i Natalia Górecka IIIF otrzymały stypendia w ramach projektu „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych na BIS”. Gratulacje. - kilka zdjęć
L. Radzikowska 23.02.2020r.

Informacja !
Dnia 21.02.2020 roku odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Piosenki Romantycznej "Zaśpiewaj (z) sercem". Hasłem przewodnim konkursu była muzyka filmowa. Trzecie miejsce zajęła Emilia Owczarek z 1j wykonując piosenkę Perfect (E.Sheeran), Nagrodę publiczności oraz drugie miejsce otrzymał Janusz Bigos z 2e za wykonanie piosenki I have nothing (W.Houston) z filmu Bodyguard. Zwyciężyła Karolina Graszka z 1f śpiewając My heart will go on (C.Dion) z filmu TITANIC. Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów wszystkim wykonawcom a szczególnie zwycięzcom. W trakcie koncertu prowadzona była akcja charytatywna - zbieranie korków. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się do niej przyłączyli. Do zobaczenia za rok ! - kilka zdjęć
Koordynatorka konkursu Krystyna Seroczyńska 23.02.2020r.

Informacja !
W dniu 18 lutego 2020 roku w Auli im. prof. Szuberta Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2019/2020. Dyplomy wręczali wicewojewoda Karol Młynarczyk i kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski. W bieżącym roku szkolnym w województwie łódzkim przyznano 235 stypendiów Prezesa Rady Ministrów.
Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
 Jan Karalus - IIIJ, Łukasz Wasilewski-IIIF. - Kilka zdjęć
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

admin 19.02.2020r.

Informacja !
W imieniu Prezydenta Miasta Skierniewice serdecznie zapraszam uczniów klas VI - VIII szkół podstawowych oraz uczniów klas I - II szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie geograficzno-turystycznym pt. "A to Francja właśnie!".
Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.
Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu. Załącznik
admin 17.02.2020r.

Informacja !
Przypominam o terminach kursu - dotyczy "Zawód to podstawa 2", kurs - " Obsługa kas fiskalnych".
(Informacje dotyczące kursów, czy projektów będą publikowane w zakładce Projekty UE/ Ważne informacje.)
R. Małkus 14.02.2020r

Uwaga Maturzyści !
Informacje dotyczące fakultetów i ich terminów dla tegorocznych maturzystów, będą zamieszczane w zakładce: Uczniowie/Fakultety.
admin 14.02.2020r.

Walentynki !

Biblioteka szkolna zaprasza na Walentynki
pt. ,,Miłość od pierwszego zaczytania
13-14 lutego 2020 r.
dla odwiedzających czytelników niespodzianka

Informacja !

W dniach 10.02 - 14.02 w ZS3 odbywać się będą próbne matury. Uczniowie klas maturalnych w czasie trwania matury próbnej , nie mają zajęć lekcyjnych. Wiąże się to ze zmianą planu lekcji i czasem ich rozpoczęcia i zakończenia. Nowy plan lekcji na czas matur został już opublikowany. Tu można sprawdzić rozkład dzwonków w tych dniach. KLIK
admin 07.02.2020r.

Uwaga Maturzyści !

Przypominamy, że termin wprowadzania zmian w deklaracjach maturalnych upływa 7 lutego 2020r. (piątek). Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do pani dyrektor M. Podkońskiej.
admin 05.02.2020r.