Informacja !

Studzieniec szczęśliwy dla naszej Szkolnej Reprezentacji w piłkę nożną. W miniony piątek 24 maja odbyla się kolejna edycja Turnieju w Piłkę Nożną "Jestem Kibicem przez Duże-K", nasi piłkarze pokonali wszystkie startujące ekipy i zwyciężyli w VIII edycji Turnieju. Pierwszy mecz graliśmy przeciwko Szkole z Żyrardowa pokonując ich 2:1. Drugi mecz graliśmy z Gospodarzem turnieju, z którym zawsze gra się bardzo ciężko i nerwowo. Pokonaliśmy gospodarzy 3:1 i jedna noga byliśmy już na podium. Trzeci mecz zagraliśmy z bardzo dobrze znana nam Reprezentacja Mechanika ze Skierniewic. Początek meczu nie wyglądał rewelacyjnie i przegrywalismy już w 2 minucie 1:0, kilka zmian w składzie i mobilizacja całej drużyny pozwoliła wygrać nam 3:1 z Mechanikiem.

Po trzech meczach rozegranych jeden po drugim mieliśmy chwilkę przerwy i czekaliśmy na rozwój sytuacji. Po cichu byliśmy już na najwyższym miejscu na podium lecz aby potwierdzić naszą dominację został nam się mecz z drużyną ze Mszczonowa. Nie daliśmy szans drużynie przeciwnej i Wygraliśmy 6:0 potwierdzając naszą dominację w całym Turnieju. Gratulacje i ogromne brawa dla całej drużyny.
Brawa należą się także dla Sędziego Michała Bojanczyka, który prowadził część naszych spotkań. Skład Reprezentacji: Damian Gromek, Jakub Majcher, Miłosz Kubel, Piotr Kruszona, Jakub Niedźwiadek, Jakub Sulma, Piotr Truszkowski, Dariusz Bystroński, Bartłomiej Krupa i Krzysztof Kuba. Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Piotr Kruszona.
Zawodnicy dostali pamiątkowy puchar, dyplom i nagrody rzeczowe. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

M. Antoszewski 29.05.2019