Informacja !

Sukcesy naszych dziewcząt w Sztafetowych biegach przełajowych

W dniu 09.10.2019r odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce awansując do zawodów rejonowych. W kolejnym biegu w Rawie Mazowieckiej reprezentacja dziewcząt  nie mając sobie równych  zajęła pierwsze miejsce, pokonując, aż 5 drużyn.

Kolejne zwycięstwo pozwoliło awansować do zawodów wojewódzkich w Sieradzu. Niestety kontuzje oraz problemy zdrowotne pozbawiły nas szansy walki o najwyższe podium. Tym samym drużyna dziewcząt uplasowała się w pierwszej dziesiątce w województwie łódzkim.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w następującym składzie:

- Piotrowska Natalia 3M, Piotrowska Emilia 3A, Częstochowska Kinga 2J, Frączek Natalia 3J, Krupa Alicja 1J, Walczak Maria 1 Eg, Gratys Małgorzata 2E, Antosik Martyna 1K, Sikora Emilia 1J, Zarańska Patrycja 1J, Ulicka Alicja 3E.

A. Kasak 28.10.2019