Informacja !

 Uczennice Zespołu Szkół nr 3 w Skierniewicach odniosły duży sukces zajmując czwarte miejsce w zawodach wojewódzkich w Piłkę Ręczną.


   W drodze do finału dziewczęta zwyciężyły w zawodach powiatowych, po emocjonującym finale w rzutach karnych pokonując LO im. B. Prusa, w zawodach rejonowych pokonały szkoły z Kutna i Rawy Mazowieckiej.
   Zawody Wojewódzkie w Piotrkowie rozpoczęliśmy od wygranej z I L O PABIANICE, o finał dziewczęta przegrały z  ZSP NR 4 PIOTRKÓW TRYB. O trzecie miejsce ulegliśmy po walce XLIII LO ŁÓDŹ.
   Dziewczęta w zawodach wojewódzkich wykazały się zaciętością , wolą walki nie ustępując na krok zawodniczkom na co dzień trenującym zawodniczo Piłkę Ręczną. Do zawodów dziewczęta przygotowywały się na zajęciach pozalekcyjnych pod okiem nauczyciela Tomasza Zarębskiego.
Skład drużyny: Twardzińska Sandra , Zuzanna Gołębiowska, Ulicka Alicja, Michalska Klaudia, Frączek Natalia, Sawicka Kinga, Redo Paulina, Michalak Łucja, Gratys Małgorzata, Barlak Gabriela, Korzeniewska Weronika, Kardialik Jagna, Stefaska Julia, Marszałek Natalia, Stefańska Julia.

Opiekun: Tomasz Zarębski

admin 02.12.2018